Նորություններ / ՄԱՏՉԵԼԻ ԱՎԻԱՏՈՄՍԵՐ ԴԵՊԻ ՀԱՅԱՍՏԱՆ. RYANAIR- Ը և WIZZ AIR-Ը ՍԿՍՈՒՄ ԵՆ ԹՌԻՉՔՆԵՐԸ
Հայաստանն արդեն ավելի հասանելի է: Գնեք ամենամատչելի ավիատոմսերն առցանց և պլանավորեք ձեր հանգիստը Հայաստանում:
Հունգարական Wizz Air բյուջետային ավիաընկերությունն ապրիլից թռիչքներ կիրականացնի Երևանից: Ընկերության ինքնաթիռները Երևանից կմեկնեն Ավստրիայի ու Լիտվայի մայրաքաղաքներ՝ Վիեննա ու Վիլնյուս: Wizz Air-ը պաշտոնապես հայաստանյան շուկա մուտք գործած 2-րդ լոուքոսթն է: Արդեն հունվարից իռլանդական Ryanair-ի ինքնաթիռները Երևանից կթռչեն Հռոմ ու Միլան, ամռանից էլ նույն ընկերությունը Գյումրիից ուղևորներին կտեղափոխի Բեռլին ու Մեմինգեն:
Ավիաընկերությունների մուտքը շուկա գնահատվում է որպես առանցքային նշանակության համագործակցություն, ինչի շնորհիվ նկատելի կզարգանա զբոսաշրջությունը:
Ընդամենը 30 եվրոյով Դուք կարող եք գնել ավիատոմս դեպի Երևան: Եվս 25 եվրո արժողությամբ Երևան Քարտը (պաշտոնական զբոսաշրջային քարտը) Ձեզ հնարավորություն կտա բացահայտել աշխարհի հնագույն քաղաքներից մեկը, մասնակցել անվճար էքսկուրսիաներին, այցելել թանգարաններ, օգտվել անվճար տրանսֆերից կամ ուղղակի առանց հավելյալ ծախսերի վայելել ձեր հանգիստը: Դե ինչ, սկսեք Ձեր ամրագրումները և պլանավորեք Ձեր լավագույն ճանապարհորդությունը:

News / FIND CHEAP FLIGHTS IN ARMENIA! RYANAIR AND WIZZ AIR ARE STARTING THE FLIGHTS JUST FOR YOU!
The Budapest-based budget airline Wizz Air announced that they will launch two twice-weekly flights between Europe and Armenia since April. Wizz Air said it will initially fly to Yerevan from Vienna and Vilnius, and this is just the start! The other routes and destinations will be offered during 1 year!
Wizz Air is the second European low-cost airline that has decided to fly to Armenia. The Irish company Ryanair announced it in October that they will start flying to Yerevan from Milan and Rome in January and open two more routes next summer. The move was widely welcomed in Armenia. Based on government official prediction a significant drop in the cost of air travel and major boost in the sector of tourism are expected.
Only 30 Euros and you will be able to discover one of the oldest cities in the world – Yerevan. Starting from 25 Euro, Yerevan Card, official city pass of Yerevan, will provide free transfer, metro, best tours and museums in Yerevan free or with big discounts! Compare the prices and start the bookings! New adventures are waiting for you!